• Školský klub detí

• Školský klub detí je otvorený počas dní školského vyučovania denne v čase

od 6:00 - 7:30 hod, po vyučovaní od 11:25 - 16:30 hod.

Momentálne sú v prevádzke tri oddelenia pre našich žiakov.

Školský klub detí poskytuje nielen oddychovú časť, ale dbá aj na rozvoj kreativity, tvorivosti, envitonmentálneho cítenia, spoločenského správania a prípravy na vyučovanie.

V rámci priaznivého počasia využívame voľný čas na našom školskom dvore.

• 29. 4. 2024
        • Oznamujeme Vám, že na základe rozhodnutia riaditeľky Základnej školy v Dražkovciach,

bude dňa 06. 05. 2024 (pondelok) udelené žiakom riaditeľské voľno.

Riaditeľské voľno sa udeľuje z prevádzkových dôvodov /prerušenie distribúcie elektriny/.

Mgr. Slávka Sizonová

• ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA

• 10. 4. 2024
        • S radosťou Vám predstavujeme našich budúcich prvákov - 4. apríla sa zúčastnili zápisu do 1. ročníka. Vítame Vás v našej školskej rodine!

• DOD

• 10. 4. 2024
        • 26.marca 2024 sa otvorila školská brána pre našich budúcich prvákov a ich rodičov. V našej škole sa konal Deň otvorených dverí. Školou ich okrem pani učiteliek sprevádzali aj naši šikovní a skúsení žiaci. Tešíme sa na Vás na zápise do 1. ročníka!

• ŠKOLA V PRÍRODE

• 3. 4. 2024
        • Od 11. marca sa tretiaci a štvrtáci zúčastnili týždňového pobytu v čarokrásnom prostredí Štiavnických hôr, v Repišti. Predstavte si - deťom úplne stačil hodinový prídel mobilného telefónu. Celý pobyt bol totiž bohatý na aktívny pohyb, hry, súťaže a zábavu. Krásny zážitok!

• VEĽKONOČNÉ PRÁZDNINY

• 27. 3. 2024
        • Veľkonočné prázdniny začínajú vo štvrtok 28.3. 2024. Vyučovanie po prázdninách začína stredou 3.4. 2024. Želáme pohodové sviatky!

• PREDNES POÉZIE A PRÓZY

• 19. 3. 2024
        • Mesiac marec patrí hovorenému slovu, a preto sa aj u nás uskutočnilo školské kolo v prednese poézie a prózy. Víťazom gratulujeme!!!