• 2 % Z DANE

• Ďakujeme, že myslíte na našu školu a venujete nám 2 percentá z dane. Informácie a tlačivá sú zverejnené na stránke školy v sekcii O škole/ Administratíva/ 2%. Ďakujeme!

• DOD

• Deň otvorených dverí sa uskutoční v utorok 26. marca 2024. Tešíme sa na budúcich prváčikov a ich rodičov.

• Návšteva mestskej polície v Martine

• Tretiaci navštívili mestskú políciu v Martine, kde si ich pod krídla vzala Mgr. Janka Húsková - koordinátorka preventívno výchovných činností. Témou tohto stretnutia bola ŠIKANA v jej rôznych formách. ĎAKUJEME!

• Spolupráca s NPVF

• Veľmi sa tešíme, že do našej školy prijali pozvanie pracovníčky NPVF - Národný park Veľká Fatra, pani Kopkášová a pani Balanac. V každom ročníku zrealizovali fantastické environmentálne aktivity na témy: Lesné zvieratá, Rok medveďa, Šelmy, Ochrana prírody. Pre našu školičku tak začala nová spolupráca, z ktorej máme veľkú radosť. ĎAKUJEME!

• IBOBOR

• Žiaci 3. a 4. ročníka sa zúčastnili informatickej súťaže IBOBOR, kde si overili svoje zručnosti, vedomost a logické rozmýšľanie. GRATULUJEME úspešným riešiteľom!

• VIANOČNÁ BESIEDKA

• 21.12. 2023 sa v sále kultúrneho domu v Dražkovciach konala naša Vianočná besiedka spojená s vianočnými trhmi. Veríme, že program, ktorý deti s pani učiteľkami natrénovali, bol zážitkom pre všetkých vás. My sme mali miestami zimomriavky. Ďakujeme za Vašu hojnú účasť a podporu, ktorú ste nám  prejavili. Čaká nás nový kalendárny rok, nové výzvy, nové prekvapenia. Želajme si, aby sme si ho dokázali urobiť vzácnym, štedrým a spokojným.