• MESTSKÁ POLÍCIA MARTIN

• Na tému ŠIKANA A KYBERŠIKANA sa vydali diskutovať štvrtáci na mestskú políciu v Martine. Pani Húsková sa nám ukážkovo venovala a odnášame si ďalšie cenné informácie. Ďakujeme!

• IBOBOR 2022

• Žiaci 4. ročníka sa zúčastnili online informatickej súťaže Ibobor. Šty ria žiaci sa stali úspešnými riešiteľmi, čomu sa veľmi tešíme a blahoželáme Karolínke, Dávidovi, Agátke, Lukášovi!

• Detská policajná akadémia

• Dňa 3.11. v triede 3.A s našou pani kapitánkou PhDr. Ľudmilou Húskovou Phd.,sme v rámci projektu Detská policajná akadémia, prebrali vážne témy ako: šikanovanie, bezpečne na sieti....Ďakujeme.

• BYLINKOVÉ ČAJE

• Vôňa bylín sa niesla školou vďaka Táničke a Mirke, ktoré pre všetky deti varili zdravé bylinkové čaje. Okrem iného priúčame deti k poznávaniu sily prírody a k úcte k nej.

• BÁBKOVÉ DIVADLO LIENKA

• V pondelok 7.11.2022 do našej školy zavítali bábkoherci z bábkového divadla Lienka so svojou rozprávkou o láske, sebaláske a životných hodnotách. Všetkým sa nám veľmi páčilo. Ďakujeme!